A+ R A-
Martec

Martec

Dobrý den, jmenuji se Roman Maršal.  Již více jak 10 let plníme spolu s týmem našich řemeslníků Vaše sny o krásném bydlení. I velmi neobvyklé nápady bereme jako výzvu. Naši řemeslníci jsou jedni z nejlepších v oboru.

Webové stránky: http://www.martec.cz E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Pokládka plovoucí podlahy je realizována v předem dohodnutou dobu, smluveným způsobem. Součástí realizace je i likvidace staré podlahové krytiny,  úprava a vyrovnání nevyhovujícího povrchu. Na Vaše přání s ohledem na typ podlahy a velikost místnosti nabízíme pokládku volně, jednoduchou fixací i kompletní lepení podlahové kritiny. Provádíme úpravy povrchů pod podlahou pomocí samonivelačních stěrek. V naší nabídce naleznete laminátové plovoucí podlahy od předních výrobců PARADOR, KRONOSPAN, EGGER a další. Vybrané typy podlahovin jsou vhodné i pro podlahová topení. Nejmodernější technologie výroby podlahových krytin zajišťuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost.