A+ R A-

O nás

Email Tisk PDF

Pokládka podlahyJiž déle než 7 let se zabýváme tím, že Vám plníme sny o krásném bydlení. Jsme tým řemeslníků, který svou práci bere osobně, naše práce nás baví.

V naší stolárně vyrábíme nábytek na zakázku z lamina i z masivu nebo v různé kombinaci.  Dle Vašich představ jsme schopni zhotovit vestavěné skříně, police, stoly, postele, kancelářský nábytek a veškeré interiérové vybavení.  Provádíme i opravy nábytku, renovaci schodů, obložení stěn dřevem i panelovým obkladem, ale i zhotovení nových obložek či výměnu prahů.

Dále dodáváme komplexní služby pro pokládku podlahových krytin, pomůžeme Vám s výběrem nejvhodnější podlahové krytiny pro Váš dům, byt, obchod nebo kancelář. Zajistíme pro Vás kompletní servis, konzultace, cenovou kalkulaci, zaměření, dopravu materiálu, měření vlhkosti, renovaci Vaší staré podlahy. Na výběr přes 300 dekorů!

Dokážeme poradit s jakýmkoli nápadem při rekonstrukci Vašeho bytu, domu nebo obchodu. Nikdy od nás neuslyšíte, že něco nejde. I velmi netradiční nápady bereme jako výzvu. S námi nemáte problém s rekonstrukcí. Volejte: Tel.: 731 440 808

V rámci pokládky podlahové krytiny zajistíme Další služby

Odvoz a likvidaci staré podlahové krytiny, pokládku plovoucí podlahy, pokládku koberců, pokládku a renovaci parekt, pokládku obkladů a dlažby, poradíme při výběru té nejvhodnější podlahové krytiny. Zadejte si poptávku zdarma ZDE.

Naše reference