A+ R A-

Naše služby

Email Tisk PDF

V naší stolárně vyrábíme nábytek na zakázku a to především z lamina, ale i z masivu nebo v různé kombinaci.  Dle Vašich představ jsme schopni Vám zhotovit skříně, police, stoly, postele, kancelářský nábytek a veškeré interiérové vybavení.  Provádíme i opravy nábytku, renovaci schodů, obložení stěn dřevem i panelovým obkladem, ale i zhotovení nových obložek či výměnu prahů.

V naší zakázkové výrobě jsou zahrnuty i vestavné skříně na míru.  Je to velice praktická a estetická volba, při které ušetříte spoustu místa a doplníte svůj pokoj, pracovnu či kancelář krásným kusem nábytku. Vybírat lze ze spousty barevných odstínů, ale také z doplňků jako např. šatní tyče, drátěný program, zásuvky, police, osvětlení a jiné.  Samozřejmostí je i výběr dvířek z různých typů jako např. posuvné, skládací, otočné, prosklené a další.

Vyrábíme také kuchyňské linky na míru podle přání zákazníka.  Lze vybírat z velkého množství barevného laminátu od klasických dřevin až po různé barevné variace jako např. modrá, zelená, bílá, šedá a jiné.  Dvířka dodáváme v různých sílách od 16 do 20mm. I zde můžete vybírat z velké barevnosti, ale i podle typu dvířek jako např. hladké, profilované, prosklené.  Ke každé kuchyňské lince patří pracovní deska, výběr opět záleží na Vás. Klasický dřez z naší aktuální nabídky od nás obdržíte zdarma.  Samozřejmostí je dodání úchytek, drátěného programu, popřípadě jiných doplňků.

Dále provádíme pokládku podlahových krytin: plovoucí podlahy, dřevěné a korkové podlahy, koberce, vinylové podlahy, PVC, Marmolea.

V našem sortimentu nabízíme i židle: kuchyňské, kancelářské, přístavné, barové, chromové, dřevěné i plastové.  Samozřejmostí je výběr potahové látky z mnoha barevných variací, ale i výběr z potahového materiálu ( Cagliari, Tara, Alcatraz, Milleluci, San Francisco, koženka a Renna ). Dále nabízíme  stoly, věšáky, koečka a podstavce.

I velmi neobvyklé nápady bereme jako výzvu.

Provádíme zakázky malého i velkého rozsahu. Nabízíme Vám moderní technologie, které zkvalitňují funkčnost a komfort Vašeho bydlení nebo podnikání. Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku včetně podrobného položkového rozpočtu, který Vám v případě realizace Vaší zakázky zaručí, že Vám budou účtovány pouze skutečně provedené práce.

Více informací:

V rámci pokládky podlahové krytiny zajistíme Další služby

Odvoz a likvidaci staré podlahové krytiny, pokládku plovoucí podlahy, pokládku koberců, pokládku a renovaci parekt, pokládku obkladů a dlažby, poradíme při výběru té nejvhodnější podlahové krytiny. Zadejte si poptávku zdarma ZDE.

Naše reference

Martec Podlahy

  • Martec

    Dobrý den, jmenuji se Roman Maršal.  Již více jak 10 let plníme spolu s týmem našich řemeslníků Vaše sny o krásném bydlení. I velmi neobvyklé nápady bereme jako výzvu. Naši řemeslníci jsou jedni z nejlepších v oboru.

    Odebírat kanál novine uživatele Webová stránka Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

    Prohlédněte si více referencí