A+ R A-

Pokládka PVC, Marmolea a Vinylových podlah

Email Tisk PDF

PVC je odolná, téměř bezúdržbová a především levná podlaha s výbornými tepelnými i zvukově izolačními vlastnostmi. PVC nabízíme v mnoha vzorech, tloušťkách i šířkách, včetně pokládky. Vzorníky PVC, ale i Marmolea Vám rádi dovezeme k nahlédnutí.

V našem sortimentu nabízíme PVC:

Gerflor - kvalitní PVC z Francie s textilní podložkou

Firma Gerflor nabízí širokou škálu dekorů a je rozdělena do několika skupin - HQR, Home Comfort, Texline, Primetex, Solidtex... Použití těchto výrobků je do bytových i komerčních prostor, PVC je v různých tloušťkách od 2mm do 4,2mm a s nášlapnou vrstvou od 0,25mm do 0,5mm.

Díky textilní podložce můžete PVC pokládat na stávající podlahu (dřevo, dlažba), textilní podložka se dokáže přizpůsobit jemným nerovnostem. PVC je opatřeno povrchovou úpravou PureClean, která zabraňuje opotřebení a protlačení PVC. PVC je voděodolné a nepropustné z obou stran, proto je vhodné i do vlhkých prostor jako jsou kuchyně a koupelny.

 

 

Forbo - Novilon - vysoce kvalitní PVC holandské výroby

Novilon reprezentuje kolekci krásných a inspirujících podlahových krytin navržených pro každý interiér. Ať již hledáte pestrý design nebo bohatý výběr, Novilon nabízí oboje. Navíc spojuje trvanlivost i snadnou údržbu díky vlastnostem jako je Aquagrip, Diamond Seal a Noviclean.

PVC výrobce Novilon rozdělujeme do několika kolekcí - Novilon Nova, Novilon Viva, Novilon Prima, Novilux Structura a Novilux Traffic. Tyto kolekce jsou v tloušťkách od 2mm do 3,2mm a nášlapné vrstvy od 0,2mm do 0,7mm. Oblast použití je pro bytové a komerční prostory.

Záruka na materiály Novilon je 20 let.

 

LINO Fatra - podlahové krytiny českého výrobce

Kolekce firmy LINO Fatra je velmi pestrá, nabízí PVC v provedení homogenním a heterogenním. Na trh se dodává v šíři 1,5m a v různých tloušťkách a nášlapných vrstvách.

Homogenní podlahové krytiny jsou v celé své tloušťce stejného složení a provedení. Nášlapná vrstva je shodná s tloušťkou podlahoviny. Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikace v objektech s těžkým namáháním, jako jsou školy, nemocnice, obchodní domy, výrobní haly a jiné veřejné prostory.

Kolekce: ELEKTROSTATIK, DYNAMIK, PRAKTIK, STAR

Heterogenní krytiny se skládají ze tří vrstev, odlišujících se od sebe buď složením nebo provedením. Tloušťka nášlapné vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Tyto podlahoviny splňují požadavky pro aplikace v bytové i komerční výstavbě a v lehkém průmyslu.

Kolekce: DOMO, NOVOFLOR STANDARD, NOVOFLOR EXTRA, DUAL

 

Forbo - Marmoleum

Marmoleum je Linoleum, které je vyrobeno z prakticky nevyčerpatelných surovin. Vzhledem k tomu, že se jedná o 100% přírodní produkt, je biologicky odbouratelné a nenarušuje tak životní prostředí. Marmoleum je vyráběno z přírodních materiálů: lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka, vápenec, přírodní pigmenty a juta.

Marmoleum Home


Marmoleum Home se vyrábí v šíři 2m a tloušťce 2,5mm. Pro instalaci materiálu Marmoleum v pásech nebo čtvercích musí být podlaha naprosto rovná a hladká. Tyto pásy se celoplošně lepí a v případě spojů se používá svařovací šňůra Marmoweld, která je v provedení jednobarevném nebo vícebarevném.

Marmoleum Click


Marmoleum Click je přírodní plovoucí podlaha vyráběna v lamelách a ve čtvercích o rozměrech 90 x 30 cm a 30 x 30 cm. Její vrchní vrstvu tvoří materiál Marmoleum a pod ní je umístěna voděodolná, extrémně hustá dřevovláknitá HDF deska opatřená z vrubu vrstvou korku.

Pokládka materiálu Marmoleum Click je jednoduchá a časově nenáročná, podlahu lze ihned po pokládce používat. Pokládka se provádí bez lepení, díky novému patentovanému zámkovému systému click. Podklad pro pokládku musí být rovný, hladký, celistvý, čistý a trvale suchý.

Díky užitým materiálům je marmoleum vhodné pro alergiky. Hodí se také do prostor jako jsou školy, školky, jídelny, kanceláře a zdravotnická zařízení. Výhodou marmolea je především snadná údržba, tepelná a zvuková izolace, kročejový komfort, velké množství dekorů, tvarová stálost a dlouhá životnost.

 

Kontakt - E-Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tel.: 731 440 808


Ceny prací stanovujeme zásadně individuálně formou cenové nabídky podle povahy zakázky a situace v místě prací. Uvedené ceny jsou tedy pouze orientační a nezávazné a slouží k vytvoření představy o finanční náročnosti uvažované zakázky.


Příprava zakázky:
Zaměření zakázky u zákazníka ZDARMA
Vypracování cenové nabídky ZDARMA
Doprava v Brně
ZDARMA
Vynošení dodaného materiálu ZDARMA
Demontáž staré podlahy:
Stržení staré krytiny Kč/m2 30,- Kč
Likvidce staré krytiny Kč/kg 10,- Kč

Příprava podkladu:
Penetrace a stěrkování betonů Kč/m2 65,- Kč
Montáž desek OSB
Kč/m2 110,- Kč

Pokládka podlahy:
Celoplošné lepení PVC nebo koberce Kč/m2 50,-Kč
Pokládka plovoucí podlahy Kč/m2 160,-Kč
Celoplošné lepení plovoucí podlahy Kč/m2 180,-Kč
Pokládka parket Kč/m2 300,-Kč
Renovace parket
240,-Kč
Montáž obvodových lišt:
Sokl PVC, kobercový, korkový sokl Kč/bm 35,-Kč
Obvodová lišta k plovoucí podlaze (na hřebíček) Kč/bm 35,-Kč
Obvodová lišta k plovoucí podlaze (panelák) Kč/bm 50,-Kč

Ostatní práce podlahy:
Hodinová sazba víceprací Kč/hod./osoba 200,-Kč
Doprava mimo uvedené oblasti Kč/km 10,-Kč