A+ R A-

Pokládka plovoucí podlahy

Email Tisk PDF

Nabízíme Vám již několik let kvalitní služby v oboru podlahářství. Pokládka plovoucí podlahy. Pokládáme a prodáváme pouze značkové a kvalitní podlahy českých i zahraničních výrobců. Nabízíme kompletní přípravu podkladů pro pokládku podlahy. Zajistíme odbornou pomoc a vypracujeme návrhem realizace, provedeme montáž a poradíme jakým způsobem nejlépe o podlahu pečovat. Naše reference najdete ZDE.

Pokládáme plovoucí podlahy:

  1. plovoucí podlahyLaminátové plovoucí podlahy
  2. Dřevěné podlahy
  3. Korkové podlahy
  4. Marmoleum

Nabízíme značky: EGGER, Quick Step, Tarkett, Parador, KronoOriginal, Befag, Magnum a další.

Vzorníky podlahy rádi dovezeme k nahlédnutí.

Doporučujeme především plovoucí podlahy těchto značek:

Společnost EGGER působí na trhu od roku 1960 a byla založena Fritzem Eggerem. Hlavní sídlo má ve St.Johannu v Tyrolsku a dalších 16 závodů v pěti zemích světa.

Nabídka společnosti EGGER Floor Products je široká, její produkty jsou stylové a odpovídají současným trendům. Díky vysoké kvalitě spojené s příznivou cenou se společnost řadí k nejatraktivnějším výrobcům laminátových podlah.

Nabízíme kolekce podlah: EGGER 31, EGGER 32, Floorline a Laneo.

Laminátová podlaha EGGER 31

Spolehlivost, krása i elegance jsou vlastnosti, které jsou předpokladem, že i po letech budete s Vaší podlahou spokojeni. Vysokou kvalitu podlah Egger 31 podporuje 12-ti letá záruka. Tato kolekce podlah je vhodná do bytových a komerčních prostor. Její tloušťka je 7mm a obsahuje celoplošně impregnovanou HDF desku Quell stop se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Naklapávací zámek Just click zajišťuje dokonalou pevnost a přesnost spojů.

Laminátová podlaha EGGER 32

K dostání v nejatraktivnějších dekorových provedeních s klasickou nebo rustikální strukturou. Vysoká odolnost (užitná třída 32) je předpokladem pro použití i ve více namáhaných prostorách - kanceláře, butiky, hotelové pokoje...Záruka na tuto kolekci je 20 let, tloušťka 8mm a obsahuje celoplošně impregnovanou HDF desku Quell stop se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Naklapávací zámek Just click zajišťuje dokonalou pevnost a přesnost spojů.

Laminátová podlaha FLOORLINE - My Perfect One

Laminátové podlahy Floorline jsou vhodné nejen pro použití v bytovém sektoru, ale i v prostorách s komerční zátěží. Výbornou kvalitu podlah podtrhuje také dlouhá záruční doba od 15 až 25 let, která se liší podle kolekcí.

Kolekce Floorline My Perfect One nabízí 60 inovovaných dekorů rozdělených do 6 produktových řad: Solution 31, Universal 32, Country 32, Compact 32, Modern 32 King Size, Modern 32 Block a Business 33.

Solution 31 - Laminátové podlahy řady Solution nabízí 12 dekorů dřeva. Tyto podlahy jsou vhodné pro bytové i mírně zátěžové komerční prostory (užitná třída 31). Jejich tloušťka je 7mm, obsahují celoplošně impregnovanou HDF desku a patentovaný zámek Just clic. Záruka na materiál je 15 let.

Universal 32 - Řada Universal je vyrobena pro bytové a středně namáhané komerční prostory (užitná třída 32). Nabízí 14 dekorů dřeva a tloušťku 8mm. Nechybí celoplošně impregnovaná HDF deska a patentovaný zámek Just clic. Záruka 20 let.


Country 32 - Laminátové podlahy Country představují řadu prkenných vzorů v designu dřevěných venkovských dekorů s přiznanou spárou. Tyto podlahy jsou určeny pro bytové a středně namáhané komerční prostory (užitná třída 32). Jejich tloušťka je 8mm, obsahují celoplošně impregnovanou HDF desku a patentovaný zámek Just clic. Záruka 20 let.

Compact 32 - Laminátové podlahy Compact představují řadu prkenných vzorů s rozměrem 1292x134mm v designu dřevěných dekorů s přiznanou spárou a integrovanou podložkou SILENZIO. Celková tloušťka i s podložkou je 10,5mm. Vhodné jsou do bytových a středně namáhaných komerčních prostor (užitná třída 32). Obsahují celoplošně impregnovanou HDF desku a zámek PRO clic. Záruka 20 let.

Modern 32 King Size - Řada Modern King Size má rozměr lamel 1292x326mm, tloušťku 8mm a podlahy jsou vhodné do bytových a středně namáhaných kancelářských prostor. Obsahují celoplošně impregnovanou HDF desku a patentovaný zámek Just clic. Dekory dřeva mají přiznanou spáru. Záruka 20 let.

Modern 32 Block - Laminátové podlahy řady Modern Block představují řadu velkých lamel podobných dlažbě, rozměr 637x330mm. Mají tloušťku 8mm, patentovaný zámek Just clic a celoplošně impregnovanou HDF desku. Jsou vhodné do bytových a středně namáhaných komerčních prostor (užitná třída 32). Záruka 20 let.

Business 33 - Laminátové podlahy Business 33 představují nejodolnější řadu s přiznanou V4 spárou. Tyto podlahy jsou vhodné do všech bytových a komerčních prostor s velkou zátěží (užitná třída 33). Tloušťka 11mm, obsahuje celoplšně impregnovanou HDF desku a zámek PRO clic. Záruka 25 let.

 

Společnost Kronoflooring GmbH byla založena jako dceřiná společnost společnosti Kronospan GmbH Lampertswalde a patří k mezinárodním předním výrobcům laminátových podlah a nástěnných a stropních panelů. Díky široké paletě výrobků ve všech úrovních kvality je společnost Kronoflooring zastoupena celosvětově v 80 zemích.

Laminátová podlaha Castello


Zajsitíme také pokládku korkové podlahy

Přírodní podlaha s vyjímečným komfortem chůze. Její předností je pružnost, odolnost a především tepelný a kročejový komfort. Je ideální podlahou do ložnic, dětských a obývacích pokojů, kuchyní, šaten, tělocvičen a odpočinkových prostor. Nabídka korkových podlahovin zahrnuje klasické korkové dlaždice nebo korkové plovoucí podlahy.

  • Korkové dlaždice - k celoplošnému lepení se dodávají v základních rozměrech 300x300mm, nejčastějších tloušťkách 4 a 6 mm, v přírodním nebo předlakovaném provedení.
    Velký výběr z barevných variací.

  • Korkové plovoucí podlahy - nabízí dva typy pokládky (lepený nebo clickový spoj) a dvě varianty povrchových úprav lakováním nebo olejováním.
    Tepelně izoluje, pohlcuje hluk a rázy, odolná vůči tlaku

Kontakt - E-Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tel.: 731 440 808

Ceny prací stanovujeme zásadně individuálně formou cenové nabídky podle povahy zakázky a situace v místě prací. Uvedené ceny jsou tedy pouze orientační a nezávazné a slouží k vytvoření představy o finanční náročnosti uvažované zakázky.

Příprava zakázky:
Zaměření zakázky u zákazníka ZDARMA
Vypracování cenové nabídky ZDARMA
Doprava v Brně
ZDARMA
Vynošení dodaného materiálu ZDARMA
Demontáž staré podlahy:
Stržení staré krytiny Kč/m2 30,- Kč
Likvidce staré krytiny Kč/kg 10,- Kč

Příprava podkladu:
Penetrace a stěrkování betonů Kč/m2 50,- Kč
Montáž desek OSB
Kč/m2 110,- Kč

Pokládka podlahy:
Celoplošné lepení PVC nebo koberce Kč/m2 50,-Kč
Pokládka plovoucí podlahy Kč/m2 130,-Kč
Celoplošné lepení plovoucí podlahy Kč/m2 150,-Kč
Pokládka parket Kč/m2 300,-Kč
Renovace parket
240,-Kč
Montáž obvodových lišt:
Sokl PVC, kobercový, korkový sokl Kč/bm 20,-Kč
Obvodová lišta k plovoucí podlaze (na hřebíček) Kč/bm 30,-Kč
Obvodová lišta k plovoucí podlaze (panelák) Kč/bm 50,-Kč

Ostatní práce podlahy:
Hodinová sazba víceprací Kč/hod./osoba 200,-Kč
Doprava mimo uvedené oblasti Kč/km 10,-Kč