A+ R A-

Zakázková výroba nábytku

Email Tisk PDF

V naší stolárně vyrábíme nábytek na zakázku a to především z lamina, ale i z masivu nebo v různé kombinaci.Dle Vašich představ jsme schopni Vám zhotovit skříně, výroba nábytkupolice, stoly, postele, kancelářský nábytek a veškeré interiérové vybavení.Provádíme i opravy nábytku, renovaci schodů, obložení stěn dřevem i panelovým obkladem, ale i zhotovení nových obložek či výměnu prahů.

V naší zakázkové výrobě jsou zahrnuty i vestavné skříně na míru.  Je to velice praktická a estetická volba, při které ušetříte spoustu místa a doplníte svůj pokoj, pracovnu či kancelář krásným kusem nábytku. Vybírat lze ze spousty barevných odstínů, ale také z doplňků jako např. šatní tyče, drátěný program, zásuvky, police, osvětlení a jiné.  Samozřejmostí je i výběr dvířek z různých typů jako např. posuvné, skládací, otočné, prosklené….  Zaměření, cenovou nabídku a nákres provádíme zdarma.

Kontakt - E-Mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tel.: 731 440 808