A+ R A-

Podlahy Brno - Byty a domy

Hodnotit
(37 hodnocení)

Pokládka plovoucí podlahy je realizována v předem dohodnutou dobu, smluveným způsobem. Součástí realizace je i likvidace staré podlahové krytiny,  úprava a vyrovnání nevyhovujícího povrchu. Na Vaše přání s ohledem na typ podlahy a velikost místnosti nabízíme pokládku volně, jednoduchou fixací i kompletní lepení podlahové kritiny. Provádíme úpravy povrchů pod podlahou pomocí samonivelačních stěrek. V naší nabídce naleznete laminátové plovoucí podlahy od předních výrobců PARADOR, KRONOSPAN, EGGER a další. Vybrané typy podlahovin jsou vhodné i pro podlahová topení. Nejmodernější technologie výroby podlahových krytin zajišťuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

To vše k Vaší naprosté spokojenosti. Na každou provedenou zakázku dáváme plnohodnotnou záruku a zajistíme pozáruční servis. Níže naleznete výběr referencí pouze pro byty a domy. Reference pokládky podlahy v obchodních prostorech najdete na další stránce. Informace o cenách najdete ZDE.

 


Very Simple Image Gallery:
No images found in folder /home/martec.cz/martec.cz/images/stories/po/

Nabízíme široký výběr laminátových plovoucích podlah

KRONOSPAN

Laminátové podlahy německé a slovenské výroby

 • Classic loc - ekonomická podlaha v užitné třídě 31. Doporučená do bytových prostor, konferenčních místností i hotelových pokojů.
 • Natloukací zámek, odolná proti oděru. K dostání v 8 dekorech.
 • Galaxy - stejné vlastnosti jako u podlahy Classic loc s rozdílem clickového zámku.
 • K dispozici 8 dekorů.
 • Castello clic - kvalitní podlaha s povrchovou úpravou a barvou k nerozeznání od pravého dřeva.
 • V užitné třídě 32, s clickovým zámkem.
 • Dostupná ve 14 dekorech.

EGGER

Laminátové podlahy pro náročné s vyhraněným charakterem.

 • Tosca-Ceramic floorline - předností keramických podlah je jejich pestrost a osobitost. Hluboká povrchová struktura a široký formát lamel s impregnovanými hranami a clickovým zámkem. Užitná třída 32, k dispozici 4 dekory.
 • Terra-Vivo nature - podlaha z níž vyzařuje teplo a pohoda. Hluboká povrchová struktura, v provedení parkete+V-spára. V užitné třídě 32, v 6 dekorech.
 • Woodvision - podlaha, která vytváří dojem klasické masivní palubkové podlahy, s povrchovou strukturou a optikou rostlého dřeva. V 7 dekorech, užitná třída 32, clickový zámek, impregnovaná deska HDF a podložka silenzio.
 • Floorline - laminátové podlahy rozdělené do 4 skupin. Podle užitné třídy 31,32 a 33. Dále podle povrchové úpravy a tloušťky. Všechny dekory opatřeny podložkou silenzio a zelenou HDF deskou proti vlhkosti.
Martec

Martec

Dobrý den, jmenuji se Roman Maršal.  Již více jak 10 let plníme spolu s týmem našich řemeslníků Vaše sny o krásném bydlení. I velmi neobvyklé nápady bereme jako výzvu. Naši řemeslníci jsou jedni z nejlepších v oboru.

Webové stránky: www.martec.cz E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přidejte komentář

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Martec Podlahy

 • Martec

  Dobrý den, jmenuji se Roman Maršal.  Již více jak 10 let plníme spolu s týmem našich řemeslníků Vaše sny o krásném bydlení. I velmi neobvyklé nápady bereme jako výzvu. Naši řemeslníci jsou jedni z nejlepších v oboru.

  Odebírat kanál novine uživatele Webová stránka Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

  Prohlédněte si více referencí